Збаразький район, Тернопільська область

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Чернихівецька сільська рада Збаразького району Тернопільської області

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Головний спеціаліст(головний бухгалтер)відділу освіту

2. Провідний спеціаліст(бухгалтер) відділу фінансів та бухгалтерського обліку

3. Провідний спеціаліст відділу освіту

Претенденти на заміщення вакантної посади головного спеціаліста(головного бухгалтера)відділу освіту повинні відповідати таким вимогам:

- вільно володіти державною мовою;

- повна вища освіта відповідного пофесійного спрямування ( фінанси, бухгалтерський облік) за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр ;

- стаж роботи за фахом на службі в органах виконавчої влади чи місцевого самоврядування не менше 2 роки або в інших сферах управління 3 роки;

- володіти навиками роботи на компютері;

- володіти законодавством, яке регулює сферу обліку та фінансів.

Претенденти на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу фінансів та бухгалтерського обліку повинні відповідати таким вимогам:

- вільно володіти державною мовою;

- повна вища фінансова, економічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст;

- стаж роботи за фахом на службі в органах виконавчої влади чи місцевого самоврядування не менше 1 роки або в інших сферах управління 2 роки;

- володіти навиками роботи на компютері;

- володіти законодавством, яке регулює сферу обліку та використанння бюджетних коштів.

Претенденти на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти повинні відповідати таким вимогам:

- вільно володіти державною мовою;

- повна вища педагогічну освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст;

- стаж роботи за фахом на службі в органах виконавчої влади чи місцевого самоврядування не менше 1 роки або в закладах освіти не менше 2 роки;

- володіти навиками роботи на компютері;

- володіти законодавством в галузі освіти та дошкільного виховання та вміти його застосовувати.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

- заяву про участь в конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- чотири фотокартки розміром 4х6 см;

- копію паспорта громадянина України і ідентифікаційного коду;

- копії документів про освіту;

- копію військового квитка (для військовозобов`язаного);

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції»

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення в районній газеті «Народне слово» за адресою: с.Чернихівці, вул. Шкільна , 28.

Телефон для довідок 44-5-31, м.т. 0987270614