Збаразький район, Тернопільська область

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Шановні чернихівчани!

Проводиться громадське обговорення щодо детального плану території земельної ділянки під розміщення об»єкта для зберігання та обслуговування власного автотранспорту(з подальшим розробленням проекту землеустрою) площею 0,4063 га (кадастровий номер 6122488800:01:002:0319) на території Чернихівецької сільської ради за межами населеного пункту.

Замовником даної документації є ТОВ «ТОМ – Інвест-буд».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 29 червня 2017 р. о 16.30 год. у приміщенні Чернихівецької сільської ради за адресою с.Чернихівці Збаразького району Тернопільської області, вул Шкільна, 28.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в виконавчому комітеті Чернихівецької сільської ради за адресою: с. Чернихівці вул.Шкільна 28, тел. (03550) 44-5-31 а також на офіційному сайті сільської ради chernyhivecka.gromada.org.ua.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Чернихівецької сільської ради за вказаною вище адресою.