Збаразький район, Тернопільська область

День Державного Прапора України та 26-а річниця Незалежності України

27.08.2017 року мешканці Чернихівецької об'єднаної громади відзначили День Державного Прапора України та 26-у річницю Незалежності України.

Урочистості розпочались Молитвою за Україну, за мир, за українських військових, за щасливе майбутнє людей.

З особливою шаною і повагою згадано героїв всіх поколінь, які впродовж багатьох років виборювали і виборюють щасливе майбутнє України, Незалежність нашої держави. До Символічної могили Борцям за волю України здійснене покладання квітів. Теплими і світлими словами звучали слова вітань з нагоди величних свят від голови Чернихівецької об'єднаної громади М.Є. Кіпибіди та старости с.Верняки та с. Ст. Збараж Панасюка В.З..

Марія Євгенівна наголосила,що День Незалежності України не просто свято — день народження держави, а й свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли варто думати про день завтрашній , про майбутні покоління, про велику відповідальність перед історією.

Володимир Зіновійович наголосив, що найвищими цінностями кожного із нас є мир і Україна.

Чудовий святковий концерт “Звешся величаво -Україна, земле зачарована моя!” підготували місцеві артисти, художні колективи, солісти с. Чернихівці, с. Верняки та с. Ст.Збараж.

Для дітей був встановлений майданчик розваг- дитячі атракціони. Малеча також насолоджувалась святом та різноманітними смаколиками.

Свято завершилось патріотичним Флешмобом, який підготували учні школи.

Для молоді відпочинком була дискотека.

Свято вдалось !