Збаразький район, Тернопільська область

Всеукраїнське свято День Знань - 1 вересня

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто

В щасливу путь і в добрий час!

Ось і промайнуло тепле літечко. Позаду найбільші і найцікавіші канікули. І знову рідна школа запрошує всіх на чудове Всеукраїнське свято День Знань - 1 вересня.

Шкільні подвір'я запросили своїх гостей — дітей, вчителів, батьків на проведення традиційної лінійки. Вишиванки , квіти, радісні обійми — так сьогодні зустрічались мешканці громади на гостинних шкільних подвір'ях.

Сьогодні шкільні двері гостинно, вперше відкрились до 14 першокласників . А шкільний дзвінок пролунав для 168-ми дітей навчальних закладів с. Чернихівці та с. Ст. Збараж.

В безмежний, цікавий світ знань діток щиро спровадили і поблагословили духовні наставники: о. Михайло Паньків та о. Ярослав Смалюх.

З початком навчального року всіх присутніх привітала начальник відділу освіти Чернихівецької об'єднаної громади Добровольська Л.Є. та керівники навчальних закладів громади: Чорній Г.Т. та Олещук О.М..