Апарат відділу

Начальник відділу - Заваденко Наталія Михайлівна

Заваденко Наталія Михайлівна, народилася 6 лютого 1966 року в м. Самбір Львівської області. Українка, громадянка України.

З 1973 року по 1983 рік навчалась в Самбірській ЗОШ №2 і отримала атестат про середню освіту.

З 1983 року по 1984 рік навчалась у Самбірському ПТКУ Управління торгівлі Львівської області і яке закінчила з червоним дипломом.

З 1984 року по 1988 рік навчалась у Львівському торгово - економічному інституті і отримала спеціальність “Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами”. Після завершення навчання була направлена працювати в Збаразьке РайСТ Тернопільської області.

З 1988 року по 1999 рік працювала економістом в Збаразькій районній споживчій кооперації.

З 1999 року по 2012 рік працювала на посаді начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Збаразької районної державної адміністрації Тернопільської області.

З 2012року по 2015 рік працювала на посаді заступника голови Збаразької районної державної адміністрації Тернопільської області.

У 2007 році закінчила навчання у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України і здобула кваліфікацію магістра державного управління за спеціальністю “Державне управління”.

За сумлінну працю неодноразово нагороджувалась грамотами органів обласної та районної виконавчої влади, подяками і грамотами громадських організацій, як Всеукраїнських, так і районних. Нагороджена Почесною відзнакою “За активну громадську діяльність” Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту (2010 рік).

Безпартійна. Працювала депутатом Збаразької районної ради VI скликання.

Судимості за вчинення тяжкого злочину , злочину проти виборчих прав чи корупційного злочину не вчиняла.