Бюджетні запити

Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності.

обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад.

Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).

Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.

Забезпечення діяльності бібліотек.

Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів.

Інші субвенції з місцевого бюджету.

Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

ВІДДІЛ ОСВІТИ

Керівництво і управління у відповідній сфері  у містах (м.Києві), селещах селах, об'єднаних територіальних громадах.

Надання дошкільної освіти.

Надання загальної середньої освiти загальноосвiтнiми навчальноми закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, iнтернатом при школi), спецiалiзованими школами, лiцеями, гiмназiями, колегцумами.