Дитячий садок "Пролісок"

І перший на весні

Сказати вам раденький:

"Кінець! Кінець зимі!"

З під снігу мій листочок

До сонця простягну,

І ніжний мій дзвіночок

Вітатиме весну.

Близько 1880 р. громада села збудувала шкільний будинок, перед першою світовою війною збудувано громадський будинок. Пізніше, у селі почав працювати і дитячий садок. Його вела вчителька Софія Яциківна зі Львова при співпраці Насті Таращуківни х Черниховець. Нове приміщення дитячого садка за типовим проектом було збудоване у 1982 р., а у 1983 р. дитячий садок почав працювати. Приміщення розраховане на три групи. Була відкрита лише одна група дітей віком від трьох до шести років, з дванадцятигодинним робочим днем. Персонал садочка нараховував п'ять чоловік - завідуюча, два вихователі, кухар і няня. Першою завдуючою дитячого садка була Синюта В.В., вихователями Мазуренок М.Б., Хоменко Г.М., кухарем Камінська М.О., нянею Воркун Е.М.. У 1984 р. завідуючою призначено Чорній Г.Т., вихвателем Чевелюк Є.Ф., у зв'язку з декретними відпустками попередніх працівників. Садочок працював до літа 1996 р. і був закритий.

Роботу дитячого садка було відновлено у 2002 р.. Приміщення частково відремонтували і у серпні цього ж року садочок прийняв групу дітей у кількості 23 чоловік, з восьмигодинним робочим днем. Персонал садочка - п'ять чоловік. Завідуюча - Павлишин О.Б., вихователь- Чевелюк Є.Ф., помічник вихователя - Балабан Е.Є., кухар - Білик Г.Р., музичний керівник - Лабік М.С..

У 1984 р. дитячий садок фінансував місцевий колгосп "Радянська Армія", а в даний час перебуває на балансі Чернихівецької сільської ради. В грудні 2009 р. у дитячому садочку було відкрито другу групу за якою було закріплено вихователя Комар М.З. і помічника вихователя Гнатишин Г.В.. На сьогоднішній час в садочку перебувають 45 дітей, поділених на дві групи. Їхнім вихованням та навчанням займаються: завідувачка Павлишин О.Б., вихователі Комар М.З. та Борак І.В., няні Гнатишин Г.В. і Коцюруба Л.В., повар Білик Г.Р., музичний керівник - Чаплінська А.Б..

Учімося в дітей сміятися і жить,

А суть життя сприймати без обмани.

Вітати кожну дану Богом мить

Довірливо, привітно, первозданно.

Дітей любові огорнем крильми

У їхній долі ми не просто гості

Виховуймо їх добрими людьми,

Ібуде праведним життя дорослих.