Літо- час оздоровлення та відпочинку дітей

ІНФОРМАЦІЯ

про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей Чернихівецької об'єднаної

територіальної громади під час оздоровчої кампанії 2017 року

Відповідно до статей 3259 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2018 роки від 04.01.2016року № 30, з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року, Чернихівецькою об'єднаною територіальною громадою організовано та забезпечено оздоровлення та відпочинок дітей , які проживають в населених пунктах : с. Чернихівці, с. Верняки, с. Ст. Збараж.

Станом на 01.06.2017 року на території об'єднаної громади проживають 168 дітей шкільного віку: с. Чернихівці — 152 дітей, с. Ст. Збараж — 16 дітей.

Заплановано було охопити відпочинком та оздоровленням 121 дитину шкільного віку. Фактично охоплено відпочинком 106 дітей шкільного віку, що становить 63% всіх дітей шкільного віку. Оздоровленням забезпечено 10 дітей ( 6%); відпочинком забезпечено 96 дітей (57%).

Впродовж червня — серпня 2017 року оздоровлено:

- діти-інваліди -1 ;

- діти з багатодітних та сімей - 38 ;

- діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків- 1;

- діти, які перебувають на диспансерному обліку — 2;

- талановиті та обдаровані діти — 32;

- діти АПК та соціальної сфери села- 19;

- діти, батьки яких є учасниками АТО- 1.

Діти Чернихівецької обєднаної територіальної громади оздоровлювались та відпочивали:

-25 дітей відпочивали в пришкільному таборі ;

-59 дітей відпочивали в організованому таборі “Канікули з Богом”;

- 12 дітей відпочивали з батьками;

- 4 дітей з числа багатодітних родин оздоровлено в Тернопільському обласному оздоровчому таборі “Ромашка” с. Нирків Заліщицького району;

-4 дітей з числа багатодітних родин оздоровлені в обласному таборі “Лісовий”

с. Скоморохи Бучацького району;

- 2 дітей с. Ст.Збараж, з числа соціально-незахищених категорій, в Заліщицькому обласному санаторії.

Планується підготувати та винести на розгляд та затвердження сесії сільської ради територіальну Програму “Організація відпочинку та оздоровлення дітей та молоді Чернихівецької об'єднаної територіальної громади на 2018- 2022роки”.