Наша діяльність

Заразом побачили генератор, на який було зібрано кошти на осінньому ярмарку. А сума чимала 9600,00 гривень.

• Свято осені в дитячому садочку "Пролісок".

• Черниховецька ЗОШ l lllступенів. Це чудово коли напередодні дня Гідності і Свободи ти отримує урок мужності від безпосередніх учасників бойових дій та можливість поспілкуватися з волонтерами, які добре знають свою справу і неодноразово бували в самому пеклі , на сході України... Дякуємо штабу національного спротиву, керівником якого є батько героя Небесної сотні Устима Голоднюка, Володимир Голоднюк.

• Черниховецька ЗОШ l lll ступенів. Веселі перерви для початкових класів від Парламентської ради.

• Черниховецька ЗОШ l lll ступенів. Тематичний вечір відпочинку. Весело прощаємося з осінню.

• Черниховецька ЗОШ l-lll ступенів.
    Наші захисники варті більшого. Солодкий ярмарок. Учні 1-11 класів продають домашні солодощі, а вилучені кошти будуть передані нашим хлопцям для закупівлі ними необхідних речей.

• Свято квітів та урожаю в дитячому садочку "Пролісок".

• Черниховецька ЗОШ l lll ступенів. Чудове завершення тижня до дня Захисника Вітчизни. Спортивні змагання та козацька каша.

• Пам'ятна хода та покладання квітів до меморіалу воїнам УПА.

• Учні Черниховецької ЗОШ l lll ступенів. Спасибі вам, за спокій у наших домівках. Квіти захисникам, їхнім матерям, батькам, дружинам та дітям.

•  Конкурс козацької пісні, прози та поезії.

• Осінь радує нас щедрим урожаєм, а діти чудовими виробами з осінніх дарів.