З передзвоном на поріг вже ступає Новий рік!

Дата: 30.12.2017 00:36

У ці передсвяткові, останні дні 2017 року, ми всі стараємось  якнайкраще підготуватись до святкування Новорічних та Різдвяних Свят. Кожен із нас наводить лад у своїх оселях, бо хоче в урочистостях і в гарних умовах зустрічати ці величні для кожного українця свята. Так і ми, наша громада, впродовж 2017 року наводили лад в нашій спільній домівці — Чернихівецькій об'єднаній територіальній громаді. Ми старались всюди, по — можливості, приложити свої руки, вкласти душу до всіх починань, щоб мешканці наших сіл відчули зміни на краще, відчули те, що ми спільно створили і щодня творимо сьогодення і чудове майбутнє нашої  невеличкої, але самостійної громади.

Звичайно, що все і зразу зробити, і змінити - не можливо, але за один рік ми зробили чимало! І це не порожні слова, це реально зроблені справи, які бачить кожен житель наших сіл. Це  замінені вікна і двері на енергозберігаючі  у  наших школах, садочках, клубах, бібліотеках та ФАПах, придбано оргтехніку, проведено “Інтернет”в цих закладах, придбано та встановлено економні котли для опалення, відремонтований спортивний зал  в  Чернихівецькій школі, також в школу придбано нову  музичну апаратуру, утеплено фасад дитячого садочка “Пролісок”, придбано трактор, відремонтовано ряд доріг сіл ст. Збараж та Верняки, закуплені дитячі ігрові майданчики і багато іншого.

Але ще більше у нас з вами попереду. Це і капітальний ремонт центральної частини села Чернихівці, придбання футбольного поля із штучним покриттям, спортивних майданчиків з тренажерами і багато іншого . Плани на майбутнє у нас амбітні і роботи у нас дуже багато і все це, для людей  — на благо нашої громади.

Всі побачили, що і села наші святково прибрані до зустрічі Новорічно - різдвяних свят. Ми старались, щоб для кожної  родини створити святковий настрій, щоб було приємно вийти до новорічної ялинки, щоб діти та молодь мали можливість поспілкуватись та влаштувати культурне дозвілля під час свят та зимових канікул.

Вервечку передноворічних святкових  дійств в нашій громаді ми розпочали 24 грудня в с. Старий Збараж, де вже засяяла своєю красою новорічна ялинка.

Сьогодні святкові дійства продовжуються  в с. Чернихівці  та  в с. Верняки.

Щиро дякую, всім, за спільну працю, за підтримку і розуміння. Я і надалі надіюсь на ваше надійне плече у всіх наших починаннях!

Дорогі земляки, в ці останні дні 2017 року хочу  побажати нам бути завжди разом,  постійно підтримувати і допомагати один одному .

Бажаю щасливого і мирного 2018 року, щедрого і багатого Різдва Христового!

Нехай Вифлиємська Зірка засяє у кожній домівці,  смачна Кутя принесе достаток і добро у кожну родину, а незабутній аромат лісової ялинки перенесе всіх у чудову Новорічно- різдвяну казку!

Нехай у ці дні збуваються усі мрії і сподівання, а ми щасливо і достойно заживемо у нашій рідній Україні!

З Новим 2018 роком! З Різдвом Хрестовим!