ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 27.06.2017 13:24

Шановні чернихівчани!

Проводиться громадське обговорення щодо детального плану території земельної ділянки під розміщення об»єкта для зберігання та обслуговування власного автотранспорту(з подальшим розробленням проекту землеустрою) площею 0,4063 га (кадастровий номер 6122488800:01:002:0319) на території Чернихівецької сільської ради за межами населеного пункту.

Замовником даної документації є ТОВ «ТОМ – Інвест-буд».

Громадські слухання з даного питання відбудуться 29 червня 2017 р. о 16.30 год. у приміщенні Чернихівецької сільської ради за адресою с.Чернихівці Збаразького району Тернопільської області, вул Шкільна, 28.

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в виконавчому комітеті Чернихівецької сільської ради за адресою: с. Чернихівці вул.Шкільна 28, тел. (03550) 44-5-31 а також на офіційному сайті сільської ради chernyhivecka.gromada.org.ua.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Чернихівецької сільської ради за вказаною вище адресою.