Працюємо для людей - на благо громади!

Дата: 12.12.2017 15:05

Завершуючи 2017 рік Чернихівецька сільська рада починає підбивати підсумки своєї роботи у новій іпостасі — Чернихівецької об'єднаної територіальної громади.

Від першого дня роботи на посаді голови громади Марії Кіпибіди було і є єдине кредо - “Роби добро для людей реальними справами”.

Те, що слова і відповідальність голови ОТГ не розходяться з справами, мав можливість переконатися голова Тернопільської ОДА Степан Барна, перебуваючи 11 грудня 2017 року з робочим візитом в Чернихівецькій об'єднаній територіальній громаді.

Приємною подією для мешканців громади став сам факт - з рук голови ОДА в руки голови ОТГ були вручені ключі до придбаного громадою нового трактора. Очільник області мав змогу особисто випробувати залізного коня на відповідність технічним умовам.

Не залишився Степан Барна осторонь нових, позитивних змін в громаді, відвідавши Черниховецьку ЗОШ І-ІІІ ст., зокрема, оцінивши відремонтований спортивний зал. На сьогоднішній день учні школи мають змогу насолоджуватись заняттями фізичного виховання та спортом в чудовому, просторому, світлому і теплому залі. В корпусі школи замінено 26 вікон на енергозберігаючі.

Відвідав губернатор області і дитячий дошкільний заклад “Пролісок” - світлий, просторий, обігрітий ласкою і професіоналізмом працівників ДДЗ та щирістю, непідкупністю і радісним сміхом малечі. В листопаді проведено утеплення фасаду приміщення за кошти державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ та кошти місцевого бюджету.

Побувавши в Чернихівецькій амбулаторії загальної практики — сімейної медицини Степан Барна переконався у відповідальності медичних працівників. Охайні, теплі приміщення та привітний колектив медиків не залишив байдужими наших гостей. На сьогоднішній день амбулаторія забезпечена всіма необхідними медикаментами. Заборгованість по зарплаті і енергоносіях — відсутня. Працівники медичного закладу отримали матеріальну допомогу. Реалізуючи в громаді державну програму “Доступні ліки”, виписано 650 рецептів на придбання безкоштовних ліків. Амбулаторія забезпечена інтернет мережею, придбано комп'ютер, принтер та необхідне медичне обладнання .

Спілкуючись з мешканцями громади та головою ОТГ Марією Кіпибідою, Степан Барна переконався, що роботи в громаді вистачає, багато зроблено але ще більше планів на майбутнє.

Підсумовуючи побачене під час свого візиту, очільник області зробив заключення - малі громади мають право на життя! Децентралізація в Чернихівецькій ОТГ себе оправдала. В добру путь Чернихівецька громадо! Нехай у Новому році всі заплановані справи вдаються і реалізовуються!