Участь танцювального колективу громади у культурно-мистецькому дитячо-юнацькому фестивалі "Вставай, Сонце"

Дата: 26.03.2019 15:13

25 березня 2019 року танцювальний колектив Чернихівецької об'єднаної територіальної громади Збаразького району взяв участь у культурно-мистецькому дитячо-юнацькому фестивалі "Вставай, Сонце", який проходив у ТРЦ "Подоляни" м.Тернопіль.
Майстерність колективу, його унікальність вразила усіх присутніх глядачів у залі. Колектив молодий, але талановитий і перспективний, а під керівництвом Марії Черниш доказав, що гідний виступів на сценах не тільки районних, але й обласних та всеукраїнських фестивалях.
Наші діти мали змогу поспілкуватися та зробити селфі з Президентом України Петром Порошенком.
Відділ з питань гуманітарної роботи висловлює щиру подяку керівнику танцювального колективу Марії Черниш, усім учасникам, їхнім батькам за добре виховання та підтримку.
Особливу подяку складаємо керівнику фермерського господарства "Колосок" Богдану Любомировичу Грегоращуку за розуміння та підтримку творчої молоді у своїх починаннях.