Громадські слухання

Дата: 06.06.2019 12:39

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення громадських слухань щодо розгляду проекту детального плану території для розміщення сміттєпереробного обєкта у с.Старий Збараж Збаразького району Тернопільської області

Чернихівецька сільська рада повідомляє, що 08 липня 2019 року о 14:00 год. в приміщенні Старозбаразького старостинського округу (вул.Старозбаразька 142) відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту детального плану території для розміщення сміттєпереробного об’єкта у с.Старий Збараж Збаразького району Тернопільської області, розробленого Тернопільським обласним комунальним підприємством “Містобудівельник”

З матеріалами  детального плану можна ознайомитись  на  сайті  Чернихівецької   сільської  ради - chernyhivecka-gromada.gov.ua.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ для розміщення сміттєпереробного об'єкта у с. Старий Збараж Збаразького району Тернопільсьеої області

Протокол громадських слухань щодо розгляду проекту детального плану території

для розміщення сміттєпереробного об'єкта