ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 07.06.2019 15:18

З нагоди Дня захисту дітей Чернихівецька ОТГ організувала і провела святкову програму для дітей, які проживають на території громади.
Радісне, веселе і разом з тим пізнавальне дійство доповнили своїми цікавими родзинками багаторічні друзі громади: Збаразький центр зайнятості, Збаразька районна організація Червоного Хреста та Збаразький районний центр соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.
Всіх присутніх під час святкування розважали концертною програмою талановиті та обдаровані діти громади.
Чудовий настрій дітей створювали ігри, вікторини, майстер-класи, інтелектуальні розваги.
Солодке частування в колі друзів стало завершенням свята.Посмішки, хороший настрій дітей - найкраща подяка організаторам та гостям свята.