Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату

Дата: 10.07.2019 14:07

10 липня 2019 року за сприяння Збаразької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості в Чернихівецькій об’єднаній територіальній громаді відбувся тренінг на тему : «Інструменти фандрейзингу – від ідеї до результату». Тренінг для працівників громади провела радниця з питань ВПО в Тернопільській області Яна Шкуратова. Мета - ознайомити учасників з інструментами залучення ресурсів для реалізації проектів, навчити визначати та розуміти потенційних фінансових партнерів.

Тренер ознайомила учасників з поняттям фандрейзингу, завданнями, принципами, умовами вибору методів фандрейзингу. Надала поради як правильно вибрати інструменти для залучення потенційних фінансових партнерів, розробляти грантову пропозицію, працювати з меценатами і системними фінансовими донорами.

Учасники тренінгу навчились розробляти фандрейзингові стратегії, визначати мотиви благодійництва, що в подальшому допоможе їм у ефективній побудові успішної стратегії залучення ресурсів для реалізації проектів для розвитку громади.

У заході взяли участь 15 представників громади.