Генеральний план населеного пункту с.Чернихівці

Дата: 20.09.2019 14:24

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ
щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту с.Чернихівці»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555 оголошується початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту с. Чернихівці» Збаразького району Тернопільської  області.
      Мета розроблення Генерального плану с. Чернихівці:

• обґрунтування довгострокової стратегії планування і забудови території с. Чернихівці;
  • визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • підготовка пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини.

Замовник містобудівної документації: Чернихівецька сільська  рада.
Розробник містобудівної документації: СПД ФО Огоньок В.О.
Розроблення Генерального плану села пов’язано з необхідністю виконання вимог ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
З матеріалами проекту Генерального плану с. Чернихівці можна ознайомитись у Чернихівецькій сільській раді.
       Пропозиції до проекту подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я, та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади та особистого підпису керівника. Пропозиції повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
      Пропозиції надаються до  Чернихівецької сільської  ради за адресою: с. Чернихівці, вул. Шкільна, 28, тел. (035-50) 44-5-31  протягом тридцяти днів з дати опублікування повідомлення.
Громадські слухання відбудуться 25 жовтня 2019 року о 14 год. 00 хв. за адресою: с. Чернихівці, вул. Івана Франка 65 (приміщення будинку культури).

Ескіз генерального плану с. Чернихівці