Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, річниця заснування Української Повстанської Армії та День захисника України

Дата: 17.10.2019 14:20

14 жовтня вкарбувалося в українську історичну пам'ять не тільки як релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці, а й День українського козацтва, річниця заснування Української Повстанської Армії та День захисника України.
Цей день пронизаний героїзмом української історії: у ньому зібралися й релігійні вірування, і звичаї, і легенди про відважних козаків.
З цієї нагоди у селах Чернихівецької об'єднананої територіальної громади відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь духовенство, учні та вчителі навчальних закладів, керівники та працівники організацій, установ громади.