Всеукраїнський фестиваль-конкурс "ФАЙНА УКРАЇНА"

Дата: 25.11.2019 12:33

Вітаємо танцювальний колектив "РОЗМАРІЯ" Чернихівецького сільського будинку культури із черговим поповненням нагород у свою колекцію.
Цього разу наші діти стали лауреатами III та II ступенів у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "ФАЙНА УКРАЇНА", що проходив 24 листопада 2019 року в м.Тернопіль.
Емоції зашкалювали, адже конкурентами цього разу були колективи з Одеси, Києва, Чернігова, Львова, Івано-Франківська та ще багато інших міст обласного значення.
Вітаємо усіх учасників із черговими нагородами, а особливо молодшу групу, адже для них це був дебют. На вас, дітки, чекає ще безліч різних нагород та перемог. Окрема подяка керівнику - Марії Черниш. І, звичайно, дякуємо усім батькам за розуміння, підтримку та добре виховання дітей.
Наші діти - найкращі!!!