Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 02.03.2020 16:38

Проект регуляторного акту -  «Правил утримання собак та котів на території Чернихівецької сільської ради»

Розробник даного проекту – виконавчий комітет Чернихівецької сільської ради.

Мета проекту – недопущення порушення законодавства в сфері захисту тварин від жорстокого поводження та порушення благоустрою на території Чернихівецької сільської ради.
Ці Правила визначають організаційні і правові засади утримання домашніх та безпритульних тварин (котів та собак) на території Чернихівецької сільської ради з метою забезпечення епізоотичного, санітарно-епідемічного та екологічного благополуччя територій, захисту тварин та встановлення норм благополуччя домашніх та безпритульних тварин відповідно до чинного законодавства.
Ці Правила регулюють права й обов'язки фізичних та юридичних осіб, що утримують тварин та (або) пов'язані з утриманням і поводженням (мають у власності тварин або володіють іншими речовими правами на тварин) з домашніх та безпритульних тваринами та спрямовані на забезпечення безпеки життя та здоров’я людей, укріплення моральності й гуманності суспільства, захист від страждань і загибелі тварин внаслідок жорстокого поводження з ними, захист їх природних прав.

Термін прийняття зауважень та пропозицій до проекту Правил становить один місяць з дня оприлюднення, які подаються у письмовому вигляді до виконавчого комітету Чернихівецької сільської ради за адресою: с. Чернихівці, вул. Шкільна, 28 або на e-mail: chernuhiv-sr@ukr.net.

Проект регуляторного акту буде оприлюднений шляхом його розміщення на офіційному сайті Чернихівецької сільської ради в розділі „Регуляторна політика”.