Важлива інформація для тих, хто повернувся з-за кордону!

Дата: 23.03.2020 09:52

Шановні земляки! Якщо Ви протягом 14 минулих днів повернулися на Батьківщину з країн, де зафіксовані випадки коронавірусної інфекції (COVID-19), настирливо просимо Вас у телефонному режимі  зв'язатися із медичними працівниками, котрі  обслуговують Ваш населений пункт, та розповісти їм про свою історію подорожей, стан здоров'я та можливі контакти.

Закликаємо Вас бути свідомими громадянами та після прибуття на рідну землю дотримуватися правил самоізоляції протягом двох тижнів. Це необхідно для того, щоб  вберегти себе, своїх рідних та близьких людей, сусідів і просто знайомих від можливого зараження небезпечним вірусом.  Самоізолюватися повинні також і ті громадяни, до яких Ви приїхали і з якими проживаєте. Окрім того, за найменших симптомів застуди та грипу (сухий кашель, ускладнене дихання, підвищена температура тіла)  негайно телефонуйте до свого сімейного лікаря.

Візьміть до уваги і той факт, що Законом України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» передбачено посилення відповідальності щодо порушення карантинних заходів.