Безкоштовні продуктові набори для одиноких громадян

Дата: 28.04.2020 09:34

23 квітня 2020 року у рамках реалізації спільного проєкту Міністерства соціальної політики, національної мережі продуктових магазинів «АТБ» та за сприяння Департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Чернихівецька сільська рада отримала безкоштовні продуктові набори для одиноких громадян, підопічних Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування.
До складу набору входять продукти та товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія, лимони, печиво, чай та інше. Завдяки злагодженій та професійній роботі соціальних працівників продуктові набори адресно вручені 24 мешканцям сіл Чернихівці, Верняки та Старий Збараж.
Щиро дякуємо за проявлене милосердя, увагу та турботу в такий нелегкий час для нашої держави!