Щирі слова подяки Міжнародній благодійній організації "Партнерство кожній дитині"

Дата: 28.04.2020 09:40

У рамках реалізації проекту "Розробка і впровадження регіонального плану стосовно збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів у Тернопільській області) Чернихівецька об'єднана територіальна громада (ОТГ) Збаразького району отримала засоби індивідуального захисту для працівників соціальної сфери, які щоденно надають соціальні послуги вразливим групам населення громади.
Висловлюємо щирі слова подяки Міжнародній благодійній організації "Партнерство кожній дитині" за увагу, турботу про здоров'я, як працівників так і населення громади та розуміння реалій сьогоднішньої нелегкої ситуації, яка склалася у нашій державі.