НОВА ПОШТА ДАРУЄ ДІТЯМ 300 ТИСЯЧ КНИГ!

Дата: 08.05.2020 11:15

НОВА ПОШТА ДАРУЄ ДІТЯМ 300 ТИСЯЧ КНИГ!

Карантин став справжнім випробуванням для багатьох сімей. Особливо важко сьогодні багатодітним та неповним родинам, батькам, що виховують дітей з інвалідністю, малозабезпеченим родинам та сім’ям, що були змушені залишити свої будинки на окупованих територіях.
Під час карантину звичний стан речей для дітей дуже змінився – вони сумують за своїми друзями, бо не мають можливості вільно гуляти та виходити на дитячі майданчики. На жаль, у багатьох родин не завжди є можливість забезпечити дітям повноцінні розваги, купити нові іграшки або книжки.
Саме для того, щоб подарувати частинку радості дітям, Нова пошта дарує 300 тисяч дитячих книжок – ілюстрованих казок.
Якщо ваша сім'я саме така або ви знаєте сім’ю, якій книжка необхідна, – перейдіть за цим посиланням
https://cutt.ly/PystFj1 та заповніть анкету. Вашу анкету опрацюють та надішлють книгу якнайшвидше.