Відкриття віддаленого робочого місця

Дата: 14.02.2018 16:22

13 лютого 2018 року відбулось відкриття віддаленого робочого місця для працівника Лановецького об’єднаного управління Фонду. У заході взяли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Лановецького об’єднаного управління Володимир Івашук та голова Черниховецькоїоб’єднаної територіальної громади Марія Кипибіда, активісти села. Очільник Фонду в області наголосив, що метою тісної співпраці з територіальною громадою є покращення якості обслуговування громадян. Тепер пенсіонери зможутьотримати консультації з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, роз’ясненнянорм чинного законодавства у сфері пенсійного забезпечення, не відвідуючи управління Фонду.  На території громади проживає понад дві тисячі жителів, з яких 582 — пенсіонери.