Виїзд мобільного інформаційного пункту у с. Чернихівці

Дата: 13.08.2017 22:45

Відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту у с. Чернихівці

14 серпня 2017 року об 14.00 год. у центрі села Чернихівці за участю начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуарда КОЛЬЦОВА та директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірини ХОНДОГІЙ відбудеться виїзд мобільного інформаційного пункту з питань правового інформування населення.

Також, під час зустрічі з громадськістю відбудеться ознайомлення місцевих жителів із інформаційною компанією про запуск Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!», основною метою якого є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, створення при Тернопільській обласній державній адміністрації оперативного штабу, покликаного боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю, а також про створення мобільних точок доступу у відділених населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Також, громадяни матимуть можливість отримати відповіді на питання, що їх цікавили особисто.

З графіком  роботи  мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області можна ознайомитися на сайті головного територіального управління юстиції у Тернопільській області http://terjust.gov.ua/, на сторінці Facebook та у засобах масової інформації.

Юстиція – відкрита для людей!

Запрошуємо до участі!