Секретар ради

Секретар сільської ради — Бойко Роман Васильович

Народився 15 вересня 1963 року в селі Чернихівці Збаразького району Тернопільської області.

В 1979 році закінчив Чернихівецьку восьмирічну школу і поступив в Львівський технікум харчової промисловості.

В 1986 році вступив до Львівського політехнічного інституту і 1992 року закінчив повний курс Тернопільського приладобудівного інституту за спеціальністю “Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти”.

З 1985 року по 2005 рік працював на  Тернопільському молокозаводі.

З 2006 року працює на посаді секретаря Чернихівецької сільської ради. Безпартійний.

Обов’язки – організовує підготовку сесії сільської ради, питання що вносяться на їх розгляд; Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням; Забезпечує зберігання в сільській ради офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням сільської територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку; Планує роботу ради.