Урядова програма "Доступні ліки"

На особистому контролі голови об'єднаної територіальної громади М.Є. Кіпибіди перебуває реалізація на території громади урядової програми "Доступні ліки". Мета програми - забезпечити кожного громадянина необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобігають винекненню ускладнень передчасної смертності. Так, 18.08.2017 року в черговий раз соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування спільно з медиками Чернихівецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини відвідали підопічних одиноких громадян. Одинокі громадяни оглянуті лікарем місцевої амбулаторії.