припинила діяльність, увійшла до складу Збаразької громади

Урядова програма "Доступні ліки"

На особистому контролі голови об'єднаної територіальної громади М.Є. Кіпибіди перебуває реалізація на території громади урядової програми "Доступні ліки". Мета програми - забезпечити кожного громадянина необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобігають винекненню ускладнень передчасної смертності. Так, 18.08.2017 року в черговий раз соціальними працівниками територіального центру соціального обслуговування спільно з медиками Чернихівецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини відвідали підопічних одиноких громадян. Одинокі громадяни оглянуті лікарем місцевої амбулаторії.